Plastová okna

Prodáváme a montujeme ověřené a kvalitní profily systému REHAU. Plastová okna značky REHAU vynikají vysokou kvalitou a svými výbornými vlastnostmi.

V naší nabídce najdete veškerý sortiment značky REHAU.

REHAU plastové profily

Firma REHAU byla založena roku 1948 ve stejnojmenném městě v Bavorsku. Od počátku své existence se firma REHAU zabývá vývojem, výrobou a prodejem výrobků z plastů (termoplasty, elastomery a duroplasty). Firma REHAU patří dnes k nejvýznamnějších firem v Bavorsku. Firma REHAU se vypracovala na internacionální koncern se zastoupením v 50 zemích světa. Firma REHAU prodává více jak 40 000 výrobků, které se používají téměř ve všech oblastech průmyslu, jako např. v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví, v nábytkářském průmyslu i mnoha dalších oborech. Díky této široké paletě výrobků je firma REHAU schopna odolávat výkyvům trhu a zajistit si neustálý nárůst obratu a zisku.

Profily REHAU se vyznačují vynikajícím zpracováním povrchu, velmi dlouhou životností, snadnou údržbou, vysokými hodnotami tepelné a zvukové izolace. To je dosaženo díky použití nejmodernějších technologií, které respektují také stavební trendy budoucnosti.

Plastová okna GENEO MD

Plastová okna BRILLANT DESIGN 5ti komorová

Plastová okna Euro Design 70 5ti komorová

Plastová okna Euro Design 86 6ti komorová

administrace
webdesign StudioMAX